.

.

Резултат На Тоа Надополнување Крем 50мл

Резултат На Тоа Надополнување Крем 50мл

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Како Резултат На Тоа, Кремот за Надополнување 50мл е несоодветен крем против стареење со експертска асоцијација НА АТП инкапсулиран Ретинол (молекула на клеточна енергија) и Векторизиран Микро-колаген (Патент На Резултат) придонесува за зајакнување На Колагенот Кожата е редензифицирана, видливо зацврстена, контурата на лицето е прецртана. Произведено Во Франција.

Други карактеристики

Најдобри понуди