.

.

10 Клипови За Складирање Маски, Преклопна Пренослива Торба За Складирање, Кутија За Складирање Маски, Преносна Штипка За Складирање Маски, Погодна За Извршување Мас

10 Клипови За Складирање Маски, Преклопна Пренослива Торба За Складирање, Кутија За Складирање Маски, Преносна Штипка За Складирање

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

1МАТЕРИЈАЛ : Изработен од пп пластичен лим.ГОЛЕМИНА : Расклопена големина 19см * 12 * см, по складирање 6,5 см * 9см, мали и исклучителни, лесно може да се стават во џебот.Разлика во боја : различни бои чуваат различни маски за да спречат погрешна или погрешна употреба. ЗАШТИТА : заштита од прашина и влага. Ефикасно избегнувајте секундарно загадување на маската за лице.ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : оваа кутија за складирање маски за еднократна употреба е лесна за употреба, лесна за чистење и повеќекратна употреба.Можете исто така да им го дадете на најблиските и пријателите за да им дадете малку повеќе грижа.

Други карактеристики

Најдобри понуди