.

.

бебе Релаксирачки Ноќен Крем 50 мл / 1.7. фл оз

бебе Релаксирачки Ноќен Крем 50 мл / 1.7. фл оз

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Мека формула Поминуваат влага и се релаксираат. Нежен мирис на месечината. За значително нежна кожа наутро. Бебе "Ноќен Крем Релаксирачки" со формула за кадифена нега и обезбедува на вашата кожа дополнителна влага и ја прави значително мека преку ноќ. Разгалувачките ароми на лунарниот цвет и топлата ванила помагаат секоја вечер не само да ја опуштите кожата, туку и да ги опуштите сетилата.

Други карактеристики

Најдобри понуди