.

.

Авеено Позитивно Зрачи Максглоу Инфузија Капки Со Влага Богата Соја &засилувач; Киви Комплекс, Хипоалергични, Не-Комедогени, Парабен - &засилувач; Фталат-Слободен Н?

Авеено Позитивно Зрачи Максглоу Инфузија Капки Со Влага Богата Соја &засилувач; Киви Комплекс, Хипоалергични, Не-Комедогени, Парабен - &засилувач;

DEN 184.00

Количина на стоки
Тековен

17-шише Со Течна унца Авеено Позитивно Сјајна Инфузија Максглоу Капки Со Комплекс Од Соја И Киви Богати Со Влага помагаат да се даде на кожата поттик на влага за кожата која е хидрирана, мека и росна Од брендот препорачан од дерматолог, овој серум за лице од соја и обезбедува на кожата 48 часа навлажнување и осветлен сјај одвнатре, а истовремено помага да се изедначи тонот и текстурата на кожата. Дизајнирани да ја привлечат и заклучат влажноста на кожата, овие капки за навлажнувачки крем се уникатно формулирани со Комплекс Од Соја И Киви Богати со Влага и може да се користат сами или да се додадат во вашиот омилен хидратантен крем. Серумот за зајакнување на влагата е нежен за кожата и хипоалергичен, без парабени, без фталати и некомедоген, така што нема да ги затне порите. Сега вашата кожа може да ја осветли просторијата. Колекцијата Авеено Позитивно Сјајна Е дизајнирана да го подобри вашиот природен сјај и да ви даде осветлен сјај одвнатре.

Други карактеристики

Најдобри понуди