.

.

Топол крем, обликување на телото против целулит, слабеење и зацврстување на крем за масажа, губење на телесната маст Екстра за серумски третман на серумски крем кре

Топол крем, обликување на телото против целулит, слабеење и зацврстување на крем за масажа, губење на телесната маст Екстра

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Суштината на растенијата може да ја навлажнува вашата кожа, лесна за употреба Промовира метаболизам, брзо го разложува вишокот маснотии и го излачува во телото. Има моќни, брзо слабеење и карактеристики за нега на кожата. Навлажнувачките состојки темелно ја навлажнуваат кожата, правејќи ја кожата на абдоменот помазна и поеластична. Долгорочната употреба на нашиот крем за скулптури ќе ве задржи во идеална форма, со светло тело и добра фигура. Нашите креми за скулптури се дизајнирани да ја подобрат циркулацијата во организмот за навистина здрава скулптура и да ве остават да се чувствувате добро. Природна крема за губење на тежината - растителна суштина која е пријателска за кожата, блага, здрава, безбедна и без иритација на кожата, врелата крема со природна формула помага во согорување на маснотии, лесен за употреба. Анти -целулит крем - кремот за затегнување брзо го распаѓа вишокот маснотии и го излачува во телото, го забрзува метаболизмот и процесот на слабеење. Крем за обликување на телото - крем за слабеење моќно, брзо слабеење и карактеристики за нега на кожата, помагајќи да се создаде убаво и привлечно тело. Тело навлажнувачки CRAEM - Навлажнувачки состојки темелно ја навлажнуваат кожата, правејќи ја кожата на абдоменот помазна и поеластична. Потекло на доверба - особено погодно за абдоменот, половината, задникот, подлактиците и нозете, да се создаде совршена крива на телото во форма на S, како што се става на форма. Природна крема за губење на тежината - растителна суштина која е пријателска за кожата, блага, здрава, безбедна и без иритација на кожата, врелата крема со природна формула помага во согорување на маснотии, лесен за употреба.

Други карактеристики

Item Type:
Slimming Cream Main Ingredients

Најдобри понуди