.

.

Сина леопард печатење кутија за носење за преносна торба за складирање на патувања тврда школка за додатоци и игри

Сина леопард печатење кутија за носење за преносна торба за складирање на патувања тврда школка за додатоци и игри

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

【Големина】 Големината на оваа торба за складирање е 10,2 "x 4,5" x 2 " Овој носачки случај за прекинувач може лесно да ја задржи вашата конзола за играчки игри, картички за игри, слушалки, кабли за полнење и други мали додатоци за прекинувачи. 【Материјал】 Школка од оваа преносна торба за патувања е изработена од тврда Ева, која е водоотпорна, отпорна на прашина и отпорна на абење. Кадифената обвивка може ефикасно да ја заштити конзолата за игри во случај на паѓање. 【Капацитет】 Случајот за носење на патувања има 20 џебови со картички, џебови, џебови со картички за игри, а внатрешната торба со мрежи има поштенски патент, што може да спречи да се изгуби картичката при носење, а исто така да спречи пад на додатоците. 【Лесно за носење】 Симпатичната торба за складирање е погодна за конзолата за игри на прекинувачот. Таа е опремена со a a удобна, анти-лизгачка лента за рачки за лесно носење. Тоа е задолжително за патување. 【Совети】 Се препорачува редовно да се бришете и чистате. Ако имате какви било прашања, ве молиме ослободете се да не контактирате и ние ќе ви одговориме во рок од 24 Часови што е можно поскоро. 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање е 10,2 "x 4,5" x 2 ". Овој кутија за носење за Switch може лесно да ја задржи вашата конзола за игри со прекинувачи, картички за игри, слушалки, кабли за полнење и други додатоци за мали прекинувачи. 【Материјал】 Школка на оваа преносна торба за патувања е изработена од тврда Ева, која е водоотпорна, отпорна на прашина и отпорен на абење.

Други карактеристики

Најдобри понуди