.

.

Деца 4 И Чудесната Виножито Четиригодишни Девојки Бдд Вратоврска Боја Маица

Деца 4 И Чудесната Виножито Четиригодишни Девојки Бдд Вратоврска Боја Маица

DEN 1222.40

Количина на стоки
Тековен

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Затворање на врвка. Машинско Перење. 4 и Прекрасен Вратоврска Боја Шарени Бои Виножито Дизајн-Смешни роденденски подароци за 4 годишни девојчиња. Прави совршена идеја за подарок за четвртиот ден за деца. Четиригодишно Девојче Неверојатни Подароци. Возраст 4 Роденден Облека за снаа од мајка. Среќен 4-Ти б-ден подарок за внука, сестра која наполни 4 години. Четири и Прекрасен роденден вратоврска боја украси партија материјали додатоци за неа. Прекрасно од 2019 година облека. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб.

Други карактеристики

Најдобри понуди