.

.

Обична капа на Beanie Додадете го вашето лого за текстуална слика Зимски капачиња компанија за забави мажи жени капаче, црна плетена капа

Обична капа на Beanie Додадете го вашето лого за текстуална слика Зимски капачиња компанија за забави мажи жени капаче, црна плетена

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

99,99% акрилик Затворање на копчињата. Само миење на рацете. 【Прилагодливи капи на Beanie】 : Дајте ни го текстот и сликите што ви се потребни, и можеме да произведеме висококвалитетни сопствени капи, има многу избори во бои во опциите за прилагодување. Време на производство 2-3 дена, Време на испорака 7-14 дена не двоумете се!. 【Опис на материјалот】 : Акрилик, потопло во зима. 【Применливи луѓе и перформанси на производот】 : Унисекс носат овие удобни персонализирани капи , и чувајте ја главата потопла во зима и пролет. Задолжително за спорт на отворено. 【Додаток конструкција】 Оваа персонализирана капи за мажи и жени се вклопуваат во повеќето големини на главата. 【Применливо сцена】 Удобно искуство, употребливо во сите сезони, одличен дизајн игра добра заштитна улога, погодна за спорт, отворено, дневно и забавно носење, тоа е совршен избор за Божиќ, Нова Година, Карневал, роденденски подарок. Обични капи на Beanie дизајнираат вашиот сопствен омилен персонализиран текст, фотографии и логоа, најразлични стилови на капа и бои за да изберете, кликнете на копчето "Прилагодете сега" за да дизајнирате, пред да поставите нарачка, внимателно проверете и потврдете го вашиот дизајн и нарачка, Една големина одговара на сите возрасни со брзо време на испорака од 7-15 дена.

Други карактеристики

Најдобри понуди