.

.

Невин лепенка извезена амблем за велосипедисти со железо

Невин лепенка извезена амблем за велосипедисти со железо

DEN 79.84

Количина на стоки
Тековен

Железо или шијте на која било облека Печ е висока 4,25-инчи широк x 2,25 инчи. Врвен велосипедска лепенка направена со детален вез. Пеглани закрпи нема да излезат. Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, вреќи со опрема, белешка и многу повеќе!. Железо или шијте на која било облека. Печ е висока 4,25-инчи широк x 2,25 инчи. Врвен велосипедска лепенка направена со детален вез. Пеглани закрпи нема да излезат. Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, вреќи со опрема, белешка и многу повеќе!. Оваа сосема нова везена лепенка прави неверојатен сувенир и изгледа одлично на јакни. Поддршката на заптивката му овозможува на купувачот да ја испегла оваа лепенка на речиси секоја ткаенина.

Други карактеристики

Најдобри понуди