.

.

Максимална студио текстура со плетенка на ракав со ракав

Максимална студио текстура со плетенка на ракав со ракав

DEN 312.00

Количина на стоки
Тековен

80% полиестер, 15% рајон, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Машинско миење ладно со како бои нежен циклус, не бели, сув рамен, железо, ниска топлина. Вратот на екипажот. Плетена конструкција. Рушениот ракав и текстураниот плетен додава шик детали на овој плетен врв.

Други карактеристики

Најдобри понуди