.

.

Exio Mens Compression BaseLayer панталони ладно суво трчање хулахопки хеланки ex-p06

Exio Mens Compression BaseLayer панталони ладно суво трчање хулахопки хеланки ex-p06

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

92% полиестер, 8% спандекс Затворање на опсегот. Само миење на рацете. Ве молиме, kindубезно повикајте се на нашата предложена табела за големина. EX-P06 дизајниран за сите сезони (ослободува влага на топлина и фитил со ефект на ладење. 92% полиестер-8% спандекс. Одлична еластичност со засилен опсег на движење. Брз и сув систем за транспорт-Викс се пот оддава од телото, одржувајќи се поладни и посув. Не -абразија материјал со ткаенина со одлична еластичност и издржливост, УВ заштита (UPF +50). Exio е опрема за изведба за сите временски спортови и активности. Ги опфаќа сите активности од општа вежба до професионален спортист. Користена за време на тренинг активности и спортски спортови . Обезбедува целодневно носење на удобност без да жртвувате фукција и поддршка. Надградена компресија и дизајн заедно со ткаенина за истегнување што го потврдуваат секое движење. Моќното вклопување од втора кожа ви помага да извлечете максимум од тренингот.

Други карактеристики

Најдобри понуди