.

.

КИСАНГЕЛ ПРЕТСЕДНА тоалета Преносен камп за кампување со тоалети, преносно уринарно шише Детето ситно тренирање на уринарните патувања уринарни мали автомобили у

КИСАНГЕЛ ПРЕТСЕДНА тоалета Преносен камп за кампување со тоалети, преносно уринарно шише Детето ситно тренирање на уринарните патувања

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Стр Детски урина за автомобил- лесна, мала големина за лесно и преносно носење. Истурете го шише со пиша од пиша- Беспрекорно без истекување за удобна употреба. Уринарна кофа за пиша- прекрасниот дизајн на обликот на цртани филмови го прави овој производ пострашен. Сама за итни случаи за итни случаи- вашето бебе ќе го сака многу. Тенџере за складирање на урина- Совршен за бебе, деца, деца, итн. Детски урина за автомобил- лесна, мала големина за лесно и преносно носење. Истурете го шише со пиша од пиша- Беспрекорно без истекување за удобна употреба. Уринарна кофа за пиша- прекрасниот дизајн на обликот на цртани филмови го прави овој производ пострашен. Сама за итни случаи за итни случаи- вашето бебе ќе го сака многу. Тенџере за складирање на урина- Совршен за бебе, деца, деца, итн. Список на пакети 1 x Преносни уринарни производи Опис Ова уринарно шише е направено со PP материјал со мазни рабови, што нема да му наштети на кожата на вашето бебе.

Други карактеристики

Најдобри понуди