.

.

Професионални стоматолошки резби на Medspo | Нож за акции со цемент шпатула | Единечен двоен крај | Мешање на моделирање на восок за скулптури | Лабораториски алатки

Професионални стоматолошки резби на Medspo | Нож за акции со цемент шпатула | Единечен двоен крај | Мешање на моделирање на

DEN 127.20

Количина на стоки
Тековен

Ако од која било причина инструментите не успеат во рок од 3 години од купувањето, испратете ни го назад предметот и ние ќе го замениме со сосема нова ставка Ако производот не е според вашите очекувања, ве молиме контактирајте ја нашата поддршка за клиенти со седиште во САД. Нашите производи се во согласност со ISO 9001, CE, ISO 13485 и други стандарди за квалитет. Амалгам на производи амалгам, носач што не се лизга, загадени реставративни инструменти алатки. Висок квалитет нерѓосувачки челик направен со супериорен квалитет издржлив не'рѓосувачки челик. Составот од не'рѓосувачки челик со врвен квалитет на овие инструменти нуди долг живот на силни перформанси, бидејќи тие се изградени за да траат. Функционален и ергономски дизајн има ергономски дизајн за да се заврши задачата и да ви го олесни животот. Овозможува удобно искуство и нуди поголема контрола за прецизно и лесно работење. Лесен за употреба и вреден избор, овие инструменти се целосно повторливи и можат да бидат автоматски. Отпорност на корозија високо полирана завршница за естетика, отпорност на корозија и антиоксидација. Гаранција и квалитетна 3-годишна гаранција за широка производ. Ако од која било причина инструментите не успеат во рок од 3 години од купувањето, испратете ни го назад предметот и ние ќе го замениме со сосема нова ставка. Ако производот не е според вашите очекувања, ве молиме контактирајте ја нашата поддршка за клиенти со седиште во САД. Willе направиме бесплатна замена или ако побарате, да направиме целосна наплата на вашата сума. Производот е во согласност со ISO 9001, CE, ISO 13485 и други стандарди за квалитет. Амалгам на производи амалгам, носач што не се лизга, загадени реставративни инструменти алатки. Висок квалитет нерѓосувачки челик направен со супериорен квалитет издржлив не'рѓосувачки челик. Составот од не'рѓосувачки челик со врвен квалитет на овие инструменти нуди долг живот на силни перформанси, бидејќи тие се изградени за да траат. Функционален и ергономски дизајн има ергономски дизајн за да се заврши задачата и да ви го олесни животот. Овозможува удобно искуство и нуди поголема контрола за прецизно и лесно работење. Лесен за употреба и вреден избор, овие инструменти се целосно повторливи и можат да бидат автоматски. Отпорност на корозија високо полирана завршница за естетика, отпорност на корозија и антиоксидација.

Други карактеристики

Најдобри понуди