.

.

Електричен конец преносен воден конец дома стоматолошки камења Орална ортодонтска

Електричен конец преносен воден конец дома стоматолошки камења Орална ортодонтска

DEN 5253.76

Количина на стоки
Тековен

Користејќи научна технологија за чистење на спреј за наизменична вода, лесно масирајте ги непцата и измијте ги дамките помеѓу забите 360 ° ротирачка млазница за да се постигне мулти-насочено чистење на оралната шуплина. Содржи резервоар за вода со голем капацитет, лесен за пополнување вода, отворање на капакот на резервоарот и пополнете чиста вода за употреба. Сосема нова технологија за намалување на бучавата, нежно придружувајте го вашето секојдневно чистење на забите. Телото е водоотпорно и може да се користи под туш без страв од влажна околина во бањата. Користејќи научна технологија за чистење на спреј за наизменична вода, лесно масирајте ги непцата и измијте ги дамките помеѓу забите. 360 ° ротирачка млазница за да се постигне мулти-насочено чистење на оралната шуплина. Содржи резервоар за вода со голем капацитет, лесен за пополнување вода, отворање на капакот на резервоарот и пополнете чиста вода за употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди