.

.

Пена за заби за заби, деца, белење на паста за заби со низок флуорид и природна формула за да се намали плакетата, децата пенат паста за заби за четка за заби во облик

Пена за заби за заби, деца, белење на паста за заби со низок флуорид и природна формула за да се намали плакетата, децата пенат

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

✿ 【Слатко овошје вкус】 Различни овошни вкусови се достапни за да изберете Богатата и ултра фината пена им помага на честичките на паста за заби да достигнат места до достапни места. Не само вкус на свежо овошје, туку го олеснува чистењето на забите поефикасно и да ги распаѓа дамките. ✿ 【Безбедна формула за деца】 Оваа паста за заби за пенење е дизајнирана за деца специјално. Природните состојки содржат ксилитол, витамин Ц и ментол. Тоа е без глутен и без шеќер, без пероксид и бои, совршен за чувствителни растечки заби на деца. ✿ 【Погодно е за четка за заби во форма на U, совршен костум за деца во облик на U-облик автоматски електрични четки за заби. Заштедува паста за заби и ги прави забите за четкање поефикасни и интересни. ✿ 【Лесен за употреба】 Едноставно нанесете кукла од пена на четката за заби и четкајте ги забите како што правите секогаш. Потребно е специјалниот дизајн на структурата на пумпата, кој е полн со различна споредба со обичниот сад за паста за заби, тој е погоден за секојдневно и надворешно патување со употреба. ✿ 【Loveубовта на децата】 сладок вкус на овошје, така што четкањето на децата заби веќе не е борба. Малку нане ќе го задржи вашето дете да дише свежо откако ќе ги четка забите. Тоа е привлечно за децата и ги прави како да ги четкаат забите. ✿ 【Слатко овошје вкус】 Различни овошни вкусови се достапни за да изберете. Богатата и ултра фината пена им помага на честичките на паста за заби да достигнат места до достапни места. Не само вкус на свежо овошје, туку го олеснува чистењето на забите поефикасно и да ги распаѓа дамките. ✿ 【Безбедна формула за деца】 Оваа паста за заби за пенење е дизајнирана за деца специјално. Природните состојки содржат ксилитол, витамин Ц и ментол. Тоа е без глутен и без шеќер, без пероксид и бои, совршен за чувствителни растечки заби на деца. ✿ 【Погодно е за четка за заби во форма на U, совршен костум за деца во облик на U-облик автоматски електрични четки за заби. Заштедува паста за заби и ги прави забите за четкање поефикасни и интересни. ✿ 【Лесен за употреба】 Едноставно нанесете кукла од пена на четката за заби и четкајте ги забите како што правите секогаш. Потребно е специјалниот дизајн на структурата на пумпата, кој е полн со различна споредба со обичниот сад за паста за заби, тој е погоден за секојдневно и надворешно патување со употреба. ✿ 【Loveубовта на децата】 сладок вкус на овошје, така што четкањето на децата заби веќе не е борба. Малку нане ќе го задржи вашето дете да дише свежо откако ќе ги четка забите. Тоа е привлечно за децата и ги прави како да ги четкаат забите.

Други карактеристики

Најдобри понуди