.

.

Doitool 1pc лажни заби за складирање на кутии за чистење на кутии за чистење на кутии со четка за внатрешно огледало

Doitool 1pc лажни заби за складирање на кутии за чистење на кутии за чистење на кутии со четка за внатрешно огледало

DEN 182.40

Количина на стоки
Тековен

и Мини стил и лесен за спроведување. Поефикасни и темелни протези за чистење, за да помогнат во расипувањето на забите и проблемите со забите. Добра алатка за чистење на протеза. Четката и огледалото го прават поудобно за корисниците да ги носат своите лажни заби. Мини стил и лесен за спроведување. Поефикасни и темелни протези за чистење, за да помогнат во расипувањето на забите и проблемите со забите. Добра алатка за чистење на протеза. Четката и огледалото го прават поудобно за корисниците да ги носат своите лажни заби. Опис Измами на врвен материјал, издржлив и практичен за долгорочна употреба. Доаѓа со мини четка и огледало, погодно за чистење и употреба. Компактна големина, лесно за да носите. Погоден за патување, патување, кампување, деловно патување и други активности на отворено. Феации- боја : како што е прикажано. Огледалото го прават поудобно за корисниците да ги носат своите лажни заби.

Други карактеристики

Најдобри понуди