.

.

60 Парчиња Сублимација Ранец За Влечење Рефус Бела Сублимација Празни Торби За Врвки За Влечење Теретана За Повеќекратна Употреба Спорт Ранец За Вреќи Со Синхрониз

60 Парчиња Сублимација Ранец За Влечење Рефус Бела Сублимација Празни Торби За Врвки За Влечење Теретана За Повеќекратна Употреба

DEN 351.84

Количина на стоки
Тековен

Доволно За Употреба и Споделување : ќе добиете 60 парчиња ранци за сублимација во бела, убава и практична комбинација за да ги задоволите вашите барања за секојдневна употреба, носејќи погодност во вашиот живот, служејќи и како креативни подароци за вашите пријатели и членови на семејството Функција за сублимација : нашата бела торба за врвки е погодна ЗА разновидни карактеристични обрасци за сублимација; можете да ги изберете претпочитаните слики, останувајќи 40-60 секунди на машина за пренос на топлина во температурата на печатење 170-190 степени Целзиусови, едноставни за создавање прекрасни и привлечни кеси за сублимација; забелешка : не дозволувајте врвката да дојде во контакт со машината за пренос на топлина. Правилно Мерење За Употреба : нашите кеси за сублимација се со димензии околу 41 х 31 см/ 16,14 х 12,2 инчи, погодни за повеќето деца и возрасни да ги носат и користат во различни прилики. Практичен Дизајн На Врвка за Влечење : нашите празни кеси за сублимација се изработени од полиестер, со црн агол засилен со кожа, опремен со 2 пара врвки за влечење од двете страни, лесен и лесен за носење, применлив за фитнес ранец или торба за книги. Разноврсна Апликација : овие полиестерски кеси за сублимација може да послужат како традиционални ранци, торби за вежбање, патни торби, а исто така и торби за патување до училиште или излегување во супермаркет; тие се погодни за чување коефициенти и краеви дома, погодни за секојдневна употреба. Карактеристики : нашиот ранец со врвки е едноставен за совпаѓање со вашите џемпери, кошули, јакни, палта, панталони, фармерки, фустани, здолништа и друга облека за каузално носење, исто така соодветни за патувања, патувања, спортови и други активности на отворено.

Други карактеристики

Најдобри понуди