.

.

Сет За Подароци Со Потпис На Пелени Џин | Вклучува Лесно Полнење Со Ролна со 48 Кеси | Држи до 2256 Пелени За Новороденчиња

Сет За Подароци Со Потпис На Пелени Џин | Вклучува Лесно Полнење Со Ролна со 48 Кеси | Држи до 2256 Пелени За Новороденчиња

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА РАСАДНИК МИРИСА СВЕЖО : нашата нова Кофа Со Потпис На Пелени има стеги за заклучување мирис кои помагаат да се спречат мирисите да избегаат за крајна контрола на мирисот ДОЛГОТРАЈНО ПОЛНЕЊЕ : кофата доаѓа со 2 лесни полнења за Ролна (48 лесни вреќи за откинување) кои содржат до 2256 пелени со големина на новороденче. ОПЕРАЦИЈА БЕЗ РАЦЕ : педалата за нозе овозможува лесно ракување без раце без свиткување. Широкиот отвор за отстранување и капацитетот до 47 пелени за новороденчиња ја прават нашата кофа екстра удобна. ПОДОБРО ЗА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА : 2 Лесни Полнења за Ролна еднакви 8 Тркалезни Полнења За Пелени, што значи дека се користи помалку пластика. ИДЕАЛЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОДАРОЦИ : совршен комплет за стартување и подарок за регистар за секој нов родител. Чувајте ја вашата расадник свежа! Новиот кофа За Потпис На Пелени се одликува со стеги за заклучување мирис кои помагаат да се спречи излегување на мирисите на пелени. Исто така, има педала за нозе за работа без раце и широк отвор за отстранување за крајна погодност и не бара свиткување.

Други карактеристики

Најдобри понуди