.

.

Заштитна Винил Кожа Налепница Кожа Компатибилна Со Sony Playstation DualShock 4 Контролер Завиткајте Налепница Кожи Боја Прскање

Заштитна Винил Кожа Налепница Кожа Компатибилна Со Sony Playstation DualShock 4 Контролер Завиткајте Налепница Кожи Боја Прскање

DEN 412.80

Количина на стоки
Тековен

ОВА не е ТЕЖОК СЛУЧАЈ Тоа е налепница за винил кожа/налепница и не е направена од гума, силикон, гел или пластика. Издржлив Ламинат Кој Штити од Гребење, Избледување И Лупење Нема да Гребе, избледува или Лупи. Без Леплив Хаос. ГОРДО ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД : Ние Користиме само 3м винил од автомобилско одделение, најдоверливиот бренд во индустријата, Моќните Кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. Контролорот Не Е Вклучен. ОВА не е ТЕЖОК СЛУЧАЈ. Тоа е налепница за винил кожа/налепница и не е направена од гума, силикон, гел или пластика. Издржлив Ламинат Кој Штити од Гребење, Избледување И Лупење Нема да Гребе, избледува или Лупи. Без Леплив Хаос. ГОРДО ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД : Ние Користиме само 3м винил од автомобилско одделение, најдоверливиот бренд во индустријата, Моќните Кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. Контролорот Не Е Вклучен. Овој Контролер Sony Play Station Dual Shock 4 е отпечатен со графика со супер висока резолуција со ултра завршница.

Други карактеристики

Најдобри понуди