.

.

PS5 Силиконски Контролер Кожа, Зафат Анти-Лизгачки Капак За Dualsense Контролер, Издржлив Заштитен Случај За Playstation 5 Безжичен Контролер

PS5 Силиконски Контролер Кожа, Зафат Анти-Лизгачки Капак За Dualsense Контролер, Издржлив Заштитен Случај За Playstation 5 Безжичен Контролер

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Quillicone со ВИСОК КВАЛИТЕТ на Силикон направен од Медицински Степен контролер покритие ЗА PS5 контролер, спречува лизгање додека играте игра, нема повеќе грижи за испотени раце ●ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ и ОТСТРАНУВАЊЕ ● со уникатен дизајн вашата кожа на контролорот playstation 5 ви овозможува многу лесно да ја инсталирате и отстраните од контролорот. ●НЕЛИЗГАЧКА ПОВРШИНА●површината што не се лизга ги подобрува перформансите и искуството на игри. Силиконскиот заштитник го подобрува зафатот и, многу е поудобно да се држи контролорот. ●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 1pc x Случај + 2pcs x Костец За Палецот. Зафатите на палецот ви помагаат подобро да ја користите подлогата за игри, со нормални типови и дополнителни типови на висина за сите игри како ШТО се FPS, ACT и така натаму. €ПРЕЦИЗЕН ДИЗАЈН q Одговара на најдобрите далеку, целосно се вклопува рамна на сите страни. Внимателна заштита и удобно чувство на рацете. Quillicone со ВИСОК КВАЛИТЕТ на Силикон направен од Медицински Степен контролер покритие ЗА PS5 контролер, спречува лизгање додека играте игра, нема повеќе грижи за испотени раце. ●ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ и ОТСТРАНУВАЊЕ ● со уникатен дизајн вашата кожа на контролорот playstation 5 ви овозможува многу лесно да ја инсталирате и отстраните од контролорот.

Други карактеристики

Најдобри понуди