.

.

Заштитник на објективот и Контролни Влошки ЗА PS VR2, Заштитен Капак На Заштитниот Капак Отпорен На Пот Силиконски Влошки За Ps VR2 Додатоци ЗА PS VR2

Заштитник на објективот и Контролни Влошки ЗА PS VR2, Заштитен Капак На Заштитниот Капак Отпорен На Пот Силиконски Влошки За

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Содржина на пакетот : ќе добиете комплетен сет на додатоци за psvr2, кои вклучуваат пар заштитник на објективот и комплет контролер силиконски влошки(R1/L1/ R2/L2/R/L) (Потсетник : не вклучувајќи контролер за смисла и слушалки. Заштитете Ја Вашата Леќа : заштитникот на објективот за psvr2 е изработен од врвен материјал, совршено ја покрива леќата и ги чува од прашина, судир и гребнатини кога не се во употреба. И слој сунѓер е дизајниран во внатрешноста на заштитниот капак за да ја одржува леќата безбедна. Флексибилни Контролни Влошки : контролните влошки за psvr2 се направени од силиконски материјал погоден за кожата. Материјалот е удобен и на задната страна е обложен со нано лепак. Има силна адхезија, но нема да остави траги или остатоци на вашите контролори. Цврсто Вклопување : силиконските влошки на контролорот се совршено исечени за да донесат максимална покриеност на контролорите на вашата смисла. Тие се цврсто вклопени со вашиот контролер, со што се подобрува удобноста и чувствителноста кога играте игри. Лесен За Употреба : тоа е суштински сет на додатоци за корисниците на игри НА ПС ВР2. Вие само треба да се држи силиконски влошки правилно, тогаш може да ви се далеку од испотени раце, со што имаат подобро искуство игри. Содржина на пакетот : ќе добиете комплетен сет на додатоци за psvr2, кои вклучуваат пар заштитник на објективот и комплет контролер силиконски влошки(R1/L1/ R2/L2/R/L). (Потсетник : не вклучувајќи контролер за смисла и слушалки. Заштитете Ја Вашата Леќа : заштитникот на објективот за psvr2 е изработен од врвен материјал, совршено ја покрива леќата и ги чува од прашина, судир и гребнатини кога не се во употреба. И слој сунѓер е дизајниран во внатрешноста на заштитниот капак за да ја одржува леќата безбедна. Флексибилни Контролни Влошки : контролните влошки за psvr2 се направени од силиконски материјал погоден за кожата.

Други карактеристики

Најдобри понуди