.

.

Слатко Авокадо Со Целосно Срце Заштитно Покритие На Кожата Дизајн Налепница За Обвивка Налепница Компатибилна СО PS5 Конзола И Контролер ЗА Дигитално Издание

Слатко Авокадо Со Целосно Срце Заштитно Покритие На Кожата Дизајн Налепница За Обвивка Налепница Компатибилна СО PS5 Конзола И Контролер

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Пвц Произведено во САД Или Увезено. Совршено Совпаѓање : смешните печатени налепници се совршено прилагодени ЗА Конзолата И контролорот ЗА Дигитално Издание PS5. Сите карактеристики се достапни без мешање. Материјал : налепницата е изработена од висококвалитетен пвц материјал, со силна адхезија, без инсталација на меурчиња, без отстранување на лепило, одличен зафат, дури и ако долго време играње игри нема да се пот. Дизајн : налепниците за заштита се отпечатени со дизајнерска шема на неа,што е кул,смешно и посебно за љубителите на играта. Добра заштита : печатената заштитна кожа е дизајн со леплива површина има воздушно пропустлив дизајн СО жлебови, БЕЗ клокоти, без остатоци, без оштетување, БЕЗ пилинг, што може да ја заштити вашата машина за игри од абење и ефикасно да ја заштити безбедноста на машината за игри. Лесен За Инсталирање : смешните налепници само треба кора и притиснете.

Други карактеристики

Најдобри понуди