.

.

Хериста Забава Перница Случаи, 18х18 Перница Случај Пакет на 2 Невидливи Патент Перница Случаи Ноќта На Вештерките Букет Пролет Деликатна Акварел Свадба Честитка Па?

Хериста Забава Перница Случаи, 18х18 Перница Случај Пакет на 2 Невидливи Патент Перница Случаи Ноќта На Вештерките Букет Пролет Деликатна Акварел

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

Мешавина Од Полиестер И Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Големина и Патент : 18 X18inch (45 X45cm) И Достапни во различни големини за да изберете. Невидлив патент, отворете и затворете непречено. софа перница случај, перница случај. Материјал : Полиестер со висококвалитетен и издржлив памук, мек и удобен. Нетоксични и безопасни, фрлаат кутии за перници,полни со сигурност и удобни на допир.перница случај покрива со патент, капакот фрли перница случај. Шема : навлаки за перници, светли и живописни бои со различни дезени кои го прават вашиот домашен стил полн и додаваат виталност во вашиот живот. Печатени од двете страни.патент перница случај покритие. Стил : литературен стил, пастирски стил, природа, мода итн., покривка на куќиштето на подната перница,едноставна и дарежлива, елегантна и темпераментна.декоративни перница случај покритие. Пакување : перница случаи опфаќа само не содржи вметнете.Погоден за сите места што сакате да ги користите во софи, кревети, лулашки, автомобили, канцеларии итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди