.

.

Деја 2 парчиња квадратни фрлаат перници за перници од 16x16 инчи ултра мека перница ги покрива перници украси за забава софа спална соба автомобил алпака бела

Деја 2 парчиња квадратни фрлаат перници за перници од 16x16 инчи ултра мека перница ги покрива перници украси за забава софа спална соба автомобил

DEN 271.68

Количина на стоки
Тековен

Краток кадифен Големина : Квадратната перница ги покрива е 16x16 инчи. Ние нудиме 3 различни големини перници за да изберете. Ве молиме, потврдете ја големината на вашата домашна перница пред да купите. Материјал : капаците за фрлање перници се изработени од нов краток кадифен материјал. Пената е деликатна и пријателска со кожата. Кога го држите во рацете во зима, целата личност се чувствува топло. Без разлика дали седите на троседот гледајќи телевизија или си играте со вашиот мобилен телефон на креветот, се чувствувате безбедно и полно. Исклучително печатење од обете страни, без разлика во бојата. Апликација : Мала промена ќе и ’даде на вашата соба нов изглед. Украсете ја вашата дневна соба, софа, кревет, стол, залив прозорец, автомобил, тераса, фарма, спална соба, канцеларија, кафуле, итн. На едноставен и стилски начин. Апликацијата е многу широка. Метод на чистење : машинско миење или миење на рацете на нормална температура на водата, може да се исуши, а не изветвена. Забелешка : ќе добиете 2 квадратни перници, само покритие, вметнување на перници не е вклучено. Кога само ќе ја добиете перницата за каучот, може да има мали набори заради барањата за испраќање. Набори ќе исчезнат по миењето или израмнувањето на неколку дена. Големина : Квадратната перница ги покрива е 16x16 инчи. Ние нудиме 3 различни големини перници за да изберете. Ве молиме, потврдете ја големината на вашата домашна перница пред да купите. Материјал : капаците за фрлање перници се изработени од нов краток кадифен материјал. Пената е деликатна и пријателска со кожата. Кога го држите во рацете во зима, целата личност се чувствува топло. Без разлика дали седите на троседот гледајќи телевизија или си играте со вашиот мобилен телефон на креветот, се чувствувате безбедно и полно. Исклучително печатење од обете страни, без разлика во бојата. Апликација : Мала промена ќе и ’даде на вашата соба нов изглед. Украсете ја вашата дневна соба, софа, кревет, стол, залив прозорец, автомобил, тераса, фарма, спална соба, канцеларија, кафуле, итн. На едноставен и стилски начин. Апликацијата е многу широка. Метод на чистење : машинско миење или миење на рацете на нормална температура на водата, може да се исуши, а не изветвена. Забелешка : ќе добиете 2 квадратни перници, само покритие, вметнување на перници не е вклучено.

Други карактеристики

Најдобри понуди