.

.

15,7 Инчни Тркалезни Овошни Перници Подни Перници 3Д Лубеница Киви Лимон Портокал Декоративни Перници За Фрлање Стол Седиште За Играчки Перници За Седишта За Деца Ка

15,7 Инчни Тркалезни Овошни Перници Подни Перници 3Д Лубеница Киви Лимон Портокал Декоративни Перници За Фрлање Стол Седиште За Играчки

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Доволно За Секојдневна Употреба : во пакувањето има 8 парчиња тркалезни украсни перници, секоја со дијаметар од околу 40 см/ 15,75 инчи, покрај тоа што навлаката за перници е отстранлива за лесно чистење, а невидливиот патент обезбедува прекрасен изглед Живописен И Жив Дизајн : перничињата за седиштата во училницата усвојуваат 3д дигитално двострано печатење, така што моделите имено лубеница, портокал, киви, лимон се живописни и шармантни, изгледаат како реални плодови, обезбедувајќи ви убаво визуелно уживање. Безбедно и Мазно : перницата за фрлање круг е изработена од полиестерски микрофибер и сунѓер, нежна за вашата кожа и удобна за допир, тешко избледена или скршена, дише и сигурна, така што ќе ви донесе долгогодишна услуга, безбедна и идеална за вашето семејство, соработници и деца. Практични Функции : портокаловите перници се лесни за носење, така што можете да ги сметате за корисни додатоци за спиење, кампување, постелнина, патување, автомобил, дом, спална соба, канцеларија, дневна соба, училница и ќе ви обезбедат поддршка на половината. Симпатични Украси : перниците за киви се убави и нови, така што можат добро да го украсат вашиот кауч, стол, под, софа, кревет, автомобил и други места, а кога ќе ги држите на раце, тие исто така можат да послужат како привлечни фото реквизити. Доволно За Секојдневна Употреба : во пакувањето има 8 парчиња тркалезни украсни перници, секоја со дијаметар од околу 40 см/ 15,75 инчи, покрај тоа што навлаката за перници е отстранлива за лесно чистење, а невидливиот патент обезбедува прекрасен изглед. Живописен И Жив Дизајн : перничињата за седиштата во училницата усвојуваат 3д дигитално двострано печатење, така што моделите имено лубеница, портокал, киви, лимон се живописни и шармантни, изгледаат како реални плодови, обезбедувајќи ви убаво визуелно уживање. Безбедно и Мазно : перницата за фрлање круг е изработена од полиестерски микрофибер и сунѓер, нежна за вашата кожа и удобна за допир, тешко избледена или скршена, дише и сигурна, така што ќе ви донесе долгогодишна услуга, безбедна и идеална за вашето семејство, соработници и деца.

Други карактеристики

Најдобри понуди