.

.

CoutureBridal Brown Duvet Cover Size Sime Mocha Cafe Cafe Boardder Duvet Cover 3 парчиња минималистички мек микрофибер утешител на капакот со подарок за патенти за мажи за мажи жени

CoutureBridal Brown Duvet Cover Size Sime Mocha Cafe Cafe Boardder Duvet Cover 3 парчиња минималистички мек микрофибер утешител на капакот

DEN 623.84

Количина на стоки
Тековен

Она што можете да го добиете - достапно во Couture Bridal Super мека кафеава покривка во кралот големина 104 "x 90", 2 случаи на перници 20 "x 36" Забелешка : Ниту еден вметнување или удобник нема да биде вклучен во кој било од нашите комплети за покритие на Duvet. Фотографиите се само за прикажување. Премиум микрофибер - Нашиот комплет за покривање на кафеав дувет е ткаен од висококвалитетен микрофибер материјал, двојно четкан од двете страни за крајна мекост и удобност. Сигурни сме дека ова дишење, не-испарливо, отпорно на брчки и еколошки покритие за животна средина ќе ви овозможи да имате удобен пријатна спиење цела ноќ и ќе се разбудите освежено секое утро. Цврста боја - Вратете се на наједноставно! Без сомнение, цврстата боја ќе биде совршена декорација на домот. Исто така, нема потреба да се грижите за совпаѓање, минималистичката стил на цврста нијанса на нуркање може да одговара на најразлични стилови на украсување. И тоа одговара за какви било прилики и сезони, така ќе бидат и прекрасни подароци за секој што го сакате. Скриен патент достапен во пет големини : близнак : дувла за покривање 66 "*90", една перница 20 "*30" (стандард) целосен : Duvet Cover 79 "*90", две перници 20 "*30" (стандард) кралица : дувет Покријте 90 "*90", две перници 20 "*30" (стандард) крал : Duvet Cover 90 "*104", две перници 20 "*36" (крал) Калифорнија Кинг : Duvet Cover 98 "*104", две перници за перници 20 "*36" (крал) Премиум материјал за квалитет : Mocha Brown Duvet Duvet е направен од 100% микрофибер, микрофибер е исклучително мек и издржлив за исклучителна долговечност; Инструкции за перење -Машија или рака што може да се перат -Поставете го патентот пред да се измие -не е белило или суво суво (или суво суво на ниска температура) -миење во ладна вода со нежен/деликатен детергент ((под 35 ℃/95 ℉) Политика за враќање 1 .

Други карактеристики

Најдобри понуди