.

.

REPAW Метаморфни Играчки: Тб-03 Змија Птица Крило Змеј Воин Челик Метаморфоза, Мини Играчка, Метаморфозис Мобилни Играчка, Акција Кукла, 6.6 Инчен Висок Робот Играчка.

REPAW Метаморфни Играчки: Тб-03 Змија Птица Крило Змеј Воин Челик Метаморфоза, Мини Играчка, Метаморфозис Мобилни Играчка, Акција

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

● Материјал За играчки ● оваа роботска играчка е изработена од еколошка абс пластика Тешката пластика е 100% безбедна и квалитетна, осигурувајќи дека може да го издржи секојдневното динамично ракување со децата. Децата се апсолутно безбедни. Многу е погоден за живи деца. [Висококвалитетен модел легура робот играчка] Обрнете внимание на секој детал и изгледајте многу реално. Секој зглоб ротира многу непречено, обезбедувајќи ви извонредно искуство. Секој модел може самостојно да се трансформира и комбинира во голем робот. Интересните деформирачки роботски играчки природно ја стимулираат љубопитноста и креативноста на децата, го стимулираат нивниот интерес за инженерство, ги развиваат своите фини моторни вештини и способности за решавање проблеми и стануваат совршени активности во затворен простор или патување. Идеалниот подарок за играчки автомобили е лесен за носење и ракување и може да се користи како декорација.

Други карактеристики

Најдобри понуди