.

.

480pcs M2 M3 M4 304 Не'рѓосувачки челик хексадецимална глава капаче за капаци на капакот на орев комплет за орев + кутија

480pcs M2 M3 M4 304 Не'рѓосувачки челик хексадецимална глава капаче за капаци на капакот на орев комплет за орев + кутија

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Боја : 480 парчиња Категорија на производи : Алатка. Тип : Глава за капаче на шестоаголник. Стандард : Метрички систем. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Боја : 480 парчиња. Категорија на производи : Алатка. Тип : Глава за капаче на шестоаголник. Стандард : Метрички систем. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Описи : Категорија на производи : Алатки за алатки : Хексагон на штекерот капачеста на капакот : Метрички систем Материјал : 304 Не'рѓосувачки челик Колор : Сребрена Контанти : 20 PCS X M2 X 2020 PCS X M2 X 1620 PCS X M2 X 1220 PCS X M2 X 880 PCS X M2 OUTS20 PCS X M3 X 2020 PCS x M3220 PCS X 1620 PCS X 1620 PC M3 X 1220 PCS X M3 X 880 PCS X M3 OTS20 PCS X M4 X 2020 PCS X M4 X 1620 PCS X M4 X 1220 PCS X M4 X 880 PCS X M4 OUTSPACTION Список на ореви : 480pcs Орев на ореви во боите може да се разликува како резултат на различните поставки на мониторот, ве молиме, kindубезно се разбира.

Други карактеристики

Најдобри понуди