.

.

Мебел за модерна опрема за модерна декорација мебел софа софа со завртки како подароци 8/10/12/15см висина 4 парчиња мебел од не'рѓосувачки челик мебел за задебелување ?

Мебел за модерна опрема за модерна декорација мебел софа софа со завртки како подароци 8/10/12/15см висина 4 парчиња мебел од не'рѓосувачки

DEN 465.28

Количина на стоки
Тековен

Нозете на мебелот додаваат убавина во вашиот мебел и украс за домови Боја : Сребрена. Висина : 80/100/120/150 mm. Основен дијаметар : 6см. Нозете на мебелот додаваат убавина во вашиот мебел и украс за домови. Боја : Сребрена. Висина : 80/100/120/150 mm. Основен дијаметар : 6см. Не само софи и столчиња, нозете се погодни за плакари, гардероби, кревети, странични табли, маси за кафе, итн. Описи : Материјал : Не'рѓосувачки челик Колор : Сребрена висина : 80/100/120/150 mmbase Дијаметар : 6 CMapplications : кабинет, троседот, креветот, табелата, итн. од 1-2 см со рачни мерења. Да се ​​направи разликата на секој монитор, вистинската боја на предметот е малку разлика помеѓу сликите.

Други карактеристики

Најдобри понуди