.

.

Ултра не'рѓосувачки хексадецимални завртки за самостојно дупчење на главата 410mo - #8 x 1-1/2 Количина 250

Ултра не'рѓосувачки хексадецимални завртки за самостојно дупчење на главата 410mo - 8 x 1-1/2 Количина 250

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

#8 Хекс -мијалник за мијалник за миење садови - Ултра не'рѓосувачки челик 410mo Високо легура на не'рѓосувачки челик отпорен на корозија - споредлива со 316 не'рѓосувачки челик. Дијаметар : #8, Големина на клуч / возач : 1/4 ". Висока цврстина за брза и лесна инсталација на самостојно дупчење. Тест за спреј за сол - 500 часа.

Други карактеристики

Најдобри понуди