.

.

M5,5 x 75mm, DIN 7504 Тип K, метрички, завртки за само-дупчење, хексадецимална глава за миење садови, не'рѓосувачки челик А2

M5,5 x 75mm, DIN 7504 Тип K, метрички, завртки за само-дупчење, хексадецимална глава за миење садови, не'рѓосувачки челик А2

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Точка во форма на вежба се користи за да се пресече густ и тврд материјал без да се потребни пилот -дупка А2 не'рѓосувачки челик е функционално еквивалентен на 304 одделение, познат и како 18-8 не'рѓосувачки челик. Не'рѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на оцрнување или корозија. Дијаметар (номинален) : M5.5 Дијаметар (димензија) : 5,5мм должина (номинална) : 75мм преку станови (основни) : 8мм Висина на главата : 5,45мм прирабница Дијаметар : 11мм Категорија : Систем за мерење на завртки за само-дупчење : Метрика за мерење : Метрика бренд : Аспен сврзувачки елементи-Стил на глава : Хекс вовлечен мијалник Стил на погон : Надворешен хексадецимален погон навојна насока : Точка на конец на десна рака : Материјал за само-дупчење : Материјал од не'рѓосувачки челик : А2 Облога од не'рѓосувачки челик : Необјавени стандарди и спецификации : ДИН 7504 Тип К тип K НБ : Сликите на производот се уметнички претстави заштитени со авторски права кои можат да не го одразуваат точниот изглед, пропорциите на производот и/или релативните димензии.

Други карактеристики

Најдобри понуди