.

.

100 парчиња златен месинг Декоративни нокти за наметки применети накит кутии за подароци за мебел хардвер хардвер Додатоци за дрвени производи 11x16mm -

100 парчиња златен месинг Декоративни нокти за наметки применети накит кутии за подароци за мебел хардвер хардвер Додатоци за

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Боја : Црвена бронза Број на модел : SM22-302. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Материјал : железо. Потекло : Кина на копното. 100 парчиња златен месинг Декоративни нокти за нокти применети накит кутии за подароци маса, мебел хардвер, додатоци за дрвени производи 11x16mmdescrioption : Големина : 11x16mmmmatery : Ironstyle : Vintage Stylecolor : Зелена бронза, црвена бронзе Кревети, занаети од дрво, кутија за накит, итн. Овие нокти треба да се подигнат со клешти пред да ги чекаат на место, не чекајте со голи раце за да може да предизвика свиткување Деца под 3 години .Package Вклучувајќи : 100 парчиња/лот x тапацир Спецификации на ноктите : Број на модел : SM22-302 DIY материјали : Вработување на дрво : Iron Origin : Chinacertification на копното : Nonetype : Nails, Cannon Nails Size : 11x16mm.

Други карактеристики

Најдобри понуди