.

.

Сазао Милениче Птица Нога, Флексибилни Птица Нога 10 парчиња Отворање за Птици Обука 9#

Сазао Милениче Птица Нога, Флексибилни Птица Нога 10 парчиња Отворање за Птици Обука 9

DEN 1240.00

Количина на стоки
Тековен

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа птичја нога е изработена од нерѓосувачки челик, лесна и силна, раб, без штета на нозете ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа птичја нога е изработена од нерѓосувачки челик, лесна и силна, раб, без штета на нозете. АПЛИКАЦИЈА : оваа птичја нога е погодна за многу видови папагали, многу убав подарок за љубителите на папагалите. ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН и УПОТРЕБА : ногата за птици миленичиња има исклучителен компактен изглед, фина изработка. И може да се користи со нога синџир. ВИСОКА ФЛЕКСИБИЛНОСТ : ногата има ротирачки грч што им овозможува на птиците слободно да се движат. Може еднократно користење. ЗАБЕЛЕШКА : Откако вашата птица ќе се навикне на стапалото, тогаш можете да се обидете да го закачите ланецот на него, важно е само чекор по чекор, а не премногу брзање. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа птичја нога е изработена од нерѓосувачки челик, лесна и силна, раб, без штета на нозете. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа птичја нога е изработена од нерѓосувачки челик, лесна и силна, раб, без штета на нозете. АПЛИКАЦИЈА : оваа птичја нога е погодна за многу видови папагали, многу убав подарок за љубителите на папагалите.

Други карактеристики

Item Type:
 Bird Foot 
Material:
Stainless Steel
Use:
Open Ankle
Package List:
10 x:
Bird Foot :

Најдобри понуди