.

.

Литвуд Пет Папагал Птица Кафез Костур Платформа Дрво Хрчак Мост Замав Миленичиња Скала Штанд Одбор За Шиншила Верверица Птици Папагал Кокатиел Кафез Додатоци

Литвуд Пет Папагал Птица Кафез Костур Платформа Дрво Хрчак Мост Замав Миленичиња Скала Штанд Одбор За Шиншила Верверица Птици Папагал Кокатиел

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

●ЗАБАВНО МЕСТО е стабилно и безбедно, дајте му на малото животно забавно место за стоење и одмор €УЖИВАЈТЕ ВО ЗАБАВАТА q Нуди миленичиња планинарење и истражување на желбата.Помогнете им да формираат добра навика да играат во својот дом. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН●за птици миленичиња, тоа е платформа за живеалишта, станица за одмор. За други мали миленичиња, тоа е стоечка играчка, спортска играчка и платформа за обука на цревата. ●ИНТЕРЕСНА ИГРАЧКА●забавна играчка за гризење, замавнување и качување.Промовирајте вежбање и помогнете да се развијат вештини за координација и рамнотежа. 100% ПРИРОДНО и НЕТОКСИЧНО. овој Костур е направен од 100% природно борово дрво, цврсто и заштита на животната средина. Површината на седалото полирана мазна, нема да ги повреди нозете на птиците. Спецификации : Материјал : Боја На Дрво : Големина На Боја На Дрво : Вкупна должина : 18,9 во / 48 см дијаметар На едно пристаниште : 2,8 Во / 7 см Карактеристики : Стабилно и безбедно, дајте му на малото животно забавно место за стоење и одмор. Забавна играчка за гризење, замавнување и качување.Промовирајте вежбање и помогнете да се развијат вештини за координација и рамнотежа. Нуди миленичиња планинарење и истражување на желбата.

Други карактеристики

Најдобри понуди