.

.

Пинк Шеврон Делукс Фланелен Вграден Лист За Креветче - Шеврон Печатење Памучен Фланелен, Розова и Бела, Целосно Еластична, 10 Во Длабоки Џебови, Одговара На Стандард?

Пинк Шеврон Делукс Фланелен Вграден Лист За Креветче - Шеврон Печатење Памучен Фланелен, Розова и Бела, Целосно Еластична, 10 Во Длабоки Џебови,

DEN 158.24

Количина на стоки
Тековен

100% памук Пинк Шеврон Делукс Фланелен Вграден Лист За Креветче - Шеврон Печатење Памучен Фланелен; Розова и Бела; Целосно Еластична; 10 Во Длабоки Џебови; Одговара На Стандарден Душек За Креветче 28 во х 52 инчи. Машинско перење ладно со слични бои, нежен циклус. Падне сува ниска или линија сува. Немојте да се исушите. Тренд Лабораторија Делукс Фланелен Опремени Креветчето листови се пријатни и стилски. Нашиот мек 100% памучен фланелен Розов лист од креветчето Шеврон има цик-цак отпечаток од шеврон во розова и бела боја. Нашите луксузни џебови длабоки 10 инчи и еластични со целосна должина нудат посигурно вклопување на стандардните душеци за креветчиња од 28 инчи х 52 инчи. Листовите се перат во машина. Дополнителни бои, отпечатоци и Луксузни фланелни производи Од Лабораторијата Тренд се продаваат одделно.

Други карактеристики

Најдобри понуди