.

.

Мајдахуи Симпатична Лама Ѕид Налепница Винил Кора И Стап Отстранлив Алпака Деца Ѕид Налепница Шарени Цвет И Точки Ѕид Налепници Смешни Животински Налепници Декор

Мајдахуи Симпатична Лама Ѕид Налепница Винил Кора И Стап Отстранлив Алпака Деца Ѕид Налепница Шарени Цвет И Точки Ѕид Налепници Смешни

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Пакување од 3 Листови Прекрасна Јагнешка Налепница Со Мал Црвен Цвет; Големина На Налепница : 10*14 инчи (25*35см)*3 ЛистПрепорачана Завршена Големина : 14,7*40,9 инчи (37,3*103,8 см). Изработен од Еколошки Пвц Материјал,нетоксичен и Без Мирис,Безбеден за Употреба,Водоотпорен,Постојаност на Бојата и не Се Искривува. НАПРАВЕТЕ ГИ Овие Слатки Ѕидни Налепници со Вашите Деца, Искористете ја Вашата Неограничена Имагинација и Креативност За Да Ги Поставите Овие Налепници со Различна Форма на Вашите Омилени Локации, Да Создадете Персонализиран И Уникатен Дом за Вашите Деца и Семејство и Да Додадете Боја И Забава Во Животот. Одлично за Врата,Ѕид,Прозорец,Дневна Соба,Студентски Дом,Стан,Градинка,Дневен Центар,Спална Соба,Соба За Бебиња,Соба За Момчиња,Уметничка Соба,Детска Соба ,Игротека,Детска Соба,Креветче За Бебиња,Хотел,Софа,Стол,Маса, Лесно Се Нанесува на Која било Мазна Површина.

Други карактеристики

Најдобри понуди