.

.

Меглиз религиозни wallидни решенија - Јас сум дете на Бога - рачно отпечаток христијански дом за домашни работи за расадник за игри во црковна декорација на црква во с

Меглиз религиозни wallидни решенија - Јас сум дете на Бога - рачно отпечаток христијански дом за домашни работи за расадник за

DEN 191.68

Количина на стоки
Тековен

"Доволно за да ги задоволите вашите потреби за wallидни украси во семејни спални соби, дневни соби, канцелариски простории, училници, продавници и така натаму Сигурен материјал : Направени ПВЦ материјал, налепниците на wallидот на играта се водоотпорни и отстранливи, само-леплици за лесно залепете на повеќето Места што ги сакате, доволно безбедни за долготрајна употреба. Отстранливите налепници за wallидови се лесни за лепење и излупење без остатоци што остануваат зад себе; можете да ги залепите налепниците на мазни и рамни места со сува и чиста површина, како што се прозорец, врата, врата, врата, и насликан wallид за постигнување декоративен ефект. Креативни подароци : Служи како убави подароци за членовите на вашето семејство, што им овозможува да ја декорацијата за забави за видео игри DIY; Налепниците не само што можат да ја осветлат вашата соба, туку и да ја охрабрат имагинацијата, создавајќи жива атмосфера; разубавување на вашата околина со овие налепници ќе донесе пријатен момент за вас “. "Доволно за да ги задоволите вашите потреби за wallидни украси во семејни спални соби, дневни соби, канцелариски простории, училници, продавници и така натаму. Сигурен материјал : Направени ПВЦ материјал, налепниците на wallидот на играта се водоотпорни и отстранливи, само-леплици за лесно залепете на повеќето Места што ги сакате, доволно безбедни за долготрајна употреба. Отстранливите налепници за wallидови се лесни за лепење и излупење без остатоци што остануваат зад себе; можете да ги залепите налепниците на мазни и рамни места со сува и чиста површина, како што се прозорец, врата, врата, врата, и насликан wallид за постигнување декоративен ефект. Креативни подароци : Служи како убави подароци за членовите на вашето семејство, што им овозможува да ја декорацијата за забави за видео игри DIY; Налепниците не само што можат да ја осветлат вашата соба, туку и да ја охрабрат имагинацијата, создавајќи жива атмосфера; разубавување на вашата околина со овие налепници ќе донесе пријатен момент за вас “. "Овие wallидни мурали со креативна уметност ве прават вистински декоратор за ентериер.

Други карактеристики

Најдобри понуди