.

.

Вајоокл Фарадеј Ќебе Органско Памучно Ќебе Без Статичко Бебешко Кадифено Ќебе За Стомачни Кревети, Каучи, Бременост,

Вајоокл Фарадеј Ќебе Органско Памучно Ќебе Без Статичко Бебешко Кадифено Ќебе За Стомачни Кревети, Каучи, Бременост,

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Ова фарадеево ќебе е направено од природен органски памук Нема статика за подобра стража. Нема Бучава за подобро користење на искуството. Поприродна И Помалку Статика ➽ ➽ Нашето ова фарадеево ќебе е направено од природен органски памук. Постојат многу привлечни карактеристики на овој вид материјал.✷Нема потреба повеќе да се грижите за статиката✷нема бучава бидејќи ткаенината фарадеј е исто така подобра✷ има силна отпорност на абење што го прави ќебето да има подолг животен век. ✷ Можете да се чувствувате чисто чувствувате допирање од природата. Покрај тоа, тој е сјаен и материјално надграден. 99% сребрена Ткаенина и 2 слоја органски памук ➽ ➽ ние користиме многу подобра сребрена емф ткаенина внатре и нејзините заштитни перформанси се многу подобри од другите нормални. Ние немаме потреба да се плашиме од емф/ зрачење/ wifi/ лаптоп и така натаму. Бебето кадифе е исто така избрано најдобро ниво, дебело и фино. Многу топло и меко. Прегратка За Цела Година ➽ ➽ Ова фарадеево ќебе е искрено направено од вистинска работа. Костуми за 4 сезони, Во Пролет ,umn и Зима, можете да го користите директно за топлина и штетна заштита. Во Лето, можете да го користите во просторијата за климатизација. Уште повеќе, нема потреба да се грижите статиката во зима бидејќи ткаенината е супериорен органски памук. Перење И Без Ефект Ослабуваат➽ ➽ не Како другите, нашето ќебе од фарадеј може да се измие како што сакате и да не се грижите дали ќе влијае на заштитниот ефект на ткаенината од сребрена фарадеј. И овој материјал е многу лесен за перење и многу отпорен на нечистотија.1 ВО * 61 ИНЧИ за секојдневно користење ➽ ➽ оваа големина На блокирачко ќебе е доволно добра за секојдневно користење. Кога седите и работите во канцеларија; кога дремнете на креветот; кога гледате филм во софата и другиот секојдневен живот.

Други карактеристики

Најдобри понуди