.

.

Голема корпа за складирање - бело платно за велосипед дома Организациско решение за складирање на играчки за момчиња и девојчиња

Голема корпа за складирање - бело платно за велосипед дома Организациско решение за складирање на играчки за момчиња и девојчиња

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

【Големина за отпадоци за складирање】 : 20 "d x 14" h инчи, нашите алишта спречуваат одлично за отпадоци за играчки, корпа за перење и расадник 【Материјал】 : 85% платно, 10% ЈП и рачки. Рачките на строгите се прават лесно да се движат насекаде. Willе се опорави по одреден временски период користејќи или става SATFF на страна. Алиштата се намалуваат различно од другите материјали на пазарот. Материјалот е погуст и може да се користи долго време. 【Organize Everything】 : The Laundry Hamper provides attractive and lightweight solution to many storage needs such as Clothing Storage (especially for underwear, socks, bra, etc.), Home Textiles Storage, Toy Storage, Toy bin,Toy box ,Kid's hamper, Кошница за перење, складирање на бебешки производ и складирање на производи за миленичиња. 【Пространа и повеќе неред во која било просторија】 : Нашата корпа за складирање држи сè, од полнети животни, играчки и книги, до занаетчиски материјали, крпи и ќебиња. Списокот е бесконечен. Одлично за расадник, детска соба, игротека, занаетчиска соба, бања, подарок за бебиња, организација за кујна и плакари итн. Совршен подарок за домаќинство : Нашата корпа за складирање е совршен подарок за буквално секој! Неутрални и модерни по дизајн, го олеснува животот и ги одржува вашите потреби за складирање. Плус, тоа е одличен додаток на нечиј дом - особено ако се преселиле, се ожениле или само имале бебе!. 【Големина за отпадоци за складирање】 : 20 "d x 14" h инчи, нашите алишта спречуваат одлично за отпадоци за играчки, корпа за перење и расадник. 【Материјал】 : 85% платно, 10% ЈП и рачки. Рачките на строгите се прават лесно да се движат насекаде. Willе се опорави по одреден временски период користејќи или става SATFF на страна. Алиштата се намалуваат различно од другите материјали на пазарот. Материјалот е погуст и може да се користи долго време. 【Organize Everything】 : The Laundry Hamper provides attractive and lightweight solution to many storage needs such as Clothing Storage (especially for underwear, socks, bra, etc.), Home Textiles Storage, Toy Storage, Toy bin,Toy box ,Kid's hamper, Кошница за перење, складирање на бебешки производ и складирање на производи за миленичиња. 【Пространа и повеќе неред во која било просторија】 : Нашата корпа за складирање држи сè, од полнети животни, играчки и книги, до занаетчиски материјали, крпи и ќебиња. Списокот е бесконечен.

Други карактеристики

Најдобри понуди