.

.

Ноќна светлосна светлосна светлина на Rodailycay, 2 пакувања ноќни светла, влегуваат во wallид, топли бели предводени ноќни светла за расадник, спална соба, бања, ходник, де

Ноќна светлосна светлосна светлина на Rodailycay, 2 пакувања ноќни светла, влегуваат во wallид, топли бели предводени ноќни светла за

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

【Компактна големина】 Големината на ноќните светла е 3 x 4,5 x 1,4 во / 7,6 x 11,4 x 3 cm, приклучокот во ноќните светла има компактен големина и уникатен дизајн на приклучоци што нема да ги блокира вториот излез, оставајќи 2 -ри излез за други уреди 【Ноќна светлина со чувствителни сензори】 LED ноќно светло ламба Вграден сензор за паметни светли, нема потреба да притиснете никакво копче, светлината на сензорот автоматски ќе се вклучи во самракот и ќе се исклучи во зората. Нашата ноќна ламба ќе ја промени осветленоста според околниот интензитет на светлина. 【Права осветленост】 Водечката ноќна светлина обезбедува вистинска количина на топла бела светлина, не премногу затемнета и не премногу светла, доволно за да ги видите сите пречки во темнината, можете да одите слободно во вашиот дом без да вклучите други светла, Мека бела светлина не е сурова на очите. 【Висока ефикасност Кога надворешната амбиентална светлина ја достигнува критичната точка на фотокондуктивниот отпорник, колото автоматски се прекинува, а приклучокот за ноќно светло излегува. Автоматско-сензори, многу енергетски ефикасни и заштеда на пари. Зачудувачки за секого · За стари лица : Осветлува во текот на ноќта, спречува да ги прегази пречките, ви овозможува родител да станете ноќе, да пиете вода, да ја користите бањата и да се вратите во кревет без да легнете Вклучување на какви било главни светла.

Други карактеристики

Најдобри понуди