.

.

Сјај Во Темните Ѕвезди, 200 Брои 3д Блескави Ѕвезди Налепници За Детска Спална Соба, Светлечки Ѕвезди Создаваат Реално Ѕвездено Небо, Декор На Соба,Украси За Ѕидови О?

Сјај Во Темните Ѕвезди, 200 Брои 3д Блескави Ѕвезди Налепници За Детска Спална Соба, Светлечки Ѕвезди Создаваат Реално Ѕвездено Небо,

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Измешајте пакет во боја од 200, дијаметар На Ѕвезда : 3,8 см (1,49)x100pcs и 3cm (1,18) x100pcs, вклучете целосна леплива лента Лесно за вметнување, отстранлив, нема да го оштети ѕидот.Висококвалитетната двострана лента работи подобро. Создавање прекрасно ѕвездено небо, блескавите ѕвездени налепници се одлични за украсување детски соби, ѕидни налепници, украси на таванот, одлични подароци за свадби, родендени на годишнината и други забави. Сјајните ѕвезди можат да ги негуваат детските манипулативни вештини, имагинација и креативност.Ѕвездите можат да бидат распоредени во различни форми.Кога ќе ја исклучите светлината, можете да видите како ѕвездите трепкаат во темнина. Пластичните ѕвездени налепници се водоотпорни, лесни и еднократно. Поставете ја вашата нарачка за да создадете прекрасно ѕвездено небо.Обезбедување на квалитет, секој проблем слободно контактирајте не, задоволително решение, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите.

Други карактеристики

Најдобри понуди