.

.

Ќебе за Повивање за бебиња Неутрални Ќебиња За Повивање Од Муслин Ултра Меки Свилени Ќебиња За Бебиња Унисекс Чисто Памучно Бебе Што Прима Ќебиња и Ќебиња За Бебињ?

Ќебе за Повивање за бебиња Неутрални Ќебиња За Повивање Од Муслин Ултра Меки Свилени Ќебиња За Бебиња Унисекс Чисто Памучно

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

ПРИРОДНИТЕ и ЕКОЛОШКИ-муслински ќебиња за повивање се претходно измиени и произведени од чист 100% памук без никакви адитиви или хемикалии Значи, вашето бебе е секогаш завиткано во сосема безбедни материјали. 100% памучно – Повивачко ќебе е направено од многу фино предиво. Ова го прави супер мек за допир и е исклучително удобно за гушкање. Уникатниот дизајн ќе направи вашето бебе да се чувствува како да се гушка до облаците. МЕКА И ДИШЕ-Гушкајте се до удобноста на следното ниво со ќебе за повивање на бебето. Оваа исклучително мека ткаенина е дизајнирана да го одржува вашето бебе пријатно. Отвореното ткаење и лесната ткаенина овозможуваат проток на воздух, намалувајќи го ризикот од прегревање. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-бебешки ќебиња унисекс може да се користат како покривка или ќебе. Совршено фрлање за користење за време на стомакот или за покривање на количката. Идеален за повивање и генерички капак.

Други карактеристики

Најдобри понуди