.

.

Спортска кошарка со оган предводена ноќна светлина, детски ноќни светла за приклучок за спална соба во wallидна ноќна ламба прилагодлива осветлување за скали во спа?

Спортска кошарка со оган предводена ноќна светлина, детски ноќни светла за приклучок за спална соба во wallидна ноќна ламба прилагодлива

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погледнете каде одите во темница без да ги вклучите другите светла. 【Паметно осветлување】 Автоматски се вклучува кога амбиенталното светло е мала и се исклучува во зората. Топло осветлување, совршено за спиење. 【Уникатен дизајн】 Можете да изберете различни стилови за украсување на вашиот wallид , Неполарниот приклучок нема да го блокира вториот штекер на идот. Напон на напон : DC2.Current : ≤25ma; 4. моќ : 0,5 W; Големината на ноќната светлина само 3,0 во L x 4,5 во H x 1.4 во W, лесно се вклопува во мали простори и не ги попречува другите места. Оваа мала ноќна светлина автоматски се чувствува од самракот до зората, автоматски се вклучува на светлината кога амбиенталното светло е недоволно и ја исклучува светлината во зори. Пакет од два, може да се користи во спални соби или на други места каде што е потребно слаба осветленост.

Други карактеристики

1.Input Voltage:
AC110-127V;
2.Output Voltage:
DC2.8V;
3.Current:
≤25MA;
4.Power:
0.5W;
The nightlight size just 3.0 in L x 4.5 in H x 1.4 in W, easily fits in small spaces and does not obstruct other outlets.:
This small night light automatically senses from dusk to dawn, automatically turns on the light when the ambient light is insufficient, and turns off the light at dawn. :
Pack of two, it can be used in bedrooms or other places where low light is needed. Whether it is going to the toilet at night, going up and down the stairs, drinking water or feeding the baby, it is very convenient. :
CAUTION:
Risk of electric shock and fire hazard. This product is not a toy and is not intended for use by children. FOR ADULT USE ONLY.:
For safe use, plug only into exposed wall outlets where device is ventilated and cannot contact bed coverings or other material. Do not use with extension cords. :

Најдобри понуди