.

.

Чаклин пеперутка за склопување на корпа за складирање/голема корпа за складирање/облека за алишта за складирање/корпа за складирање на играчки

Чаклин пеперутка за склопување на корпа за складирање/голема корпа за складирање/облека за алишта за складирање/корпа за складирање на играчки

DEN 937.60

Количина на стоки
Тековен

[Издржлив материјал и мека рачка]-Нашата облека за облека е направена од густа, но тешка двослојна полиестерска ткаенина и добро наредена внатре, без проблем со абење и солза и лесен за чистење Дизајнот со меки рачки е лесен за транспорт без физичко оптоварување. Голем капацитет и склопување] - Димензии : 18,5 "x16.1", супер голем капацитет за облека на семејни или деца играчки, корпа за перење алишта е лесна за носење кога сте надвор [патувања/шопинг/пикник и исто така заземате малку простор кога не е во употреба. [Мулти -употреба на алишта за перење] - складирање на облека, складирање на текстил за дома, складирање на играчки, складирање на бебешки производ и складирање на производи за миленичиња. [СУД за секоја пригода] - Ставете го на секое место во вашиот час, спална соба, балкон, тоалет, просторија за цртање, ходник, садот, кујната. Може да се наполни со варира предмети, нешто за затворено и на отворено. [100% гаранција за задоволство] - Чаклин обезбедува 100% задоволна услуга и гаранција. Секој проблем ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви понудиме задоволителни решенија. [Издржлив материјал и мека рачка]-Нашата облека за облека е направена од густа, но тешка двослојна полиестерска ткаенина и добро наредена внатре, без проблем со абење и солза и лесен за чистење. Дизајнот со меки рачки е лесен за транспорт без физичко оптоварување.

Други карактеристики

Најдобри понуди