.

.

Шини сини ситни чекори за прилагодување на тоалетот со столче со столче, до 50 килограми, столче за кик за мали деца,

Шини сини ситни чекори за прилагодување на тоалетот со столче со столче, до 50 килограми, столче за кик за мали деца,

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Гаранција за враќање на парите : Ако сте незадоволни од овој чекор на тоалетот и седиштето на кој било начин, само испратете го вашиот производ Нашиот тим за услуги на клиентите го гарантира вашето задоволство без да прашате. Повисок чекор за детето да се засили до тоалет, да достигне мијалник и да поддржува нозе кога е на тоалет. Висока безбедност : Не-лизгачката шара, како и гумените стапала на дното и цврстите рачки обезбедуваат дополнителна стабилност и безбедност за вашето дете. Седиштето му обезбедува на детето безбедност и затоа е забавно кога учи да го користи тоалетот? Пакет од 2 артикли со ситни трениб и столче за чекор. Гаранција за враќање на парите : Ако сте незадоволни од овој чекор на тоалетот и седиштето на кој било начин, само испратете го вашиот производ. Нашиот тим за услуги на клиентите го гарантира вашето задоволство без да прашате. Повисок чекор за детето да се засили до тоалет, да достигне мијалник и да поддржува нозе кога е на тоалет. Висока безбедност : Не-лизгачката шара, како и гумените стапала на дното и цврстите рачки обезбедуваат дополнителна стабилност и безбедност за вашето дете. Седиштето му обезбедува на детето безбедност и затоа е забавно кога учи да го користи тоалетот? Пакет од 2 артикли со ситни трениб и столче за чекор. На столот на седиштето му олеснува на детето да се качи на тоалетот или да достигне мијалник или шалтер, а неодамнешните истражувања покажуваат дека е полесно за детето да eирка или да пута на тоалетот кога ќе бидат поддржани нозете. Стабилна и силна, поддржувајќи ја тежината на возрасно лице со тежина до 80 килограми. Седиштето за тоалети вклучуваат не лизгачки врв и база за безбедност. Купете столче за работа на стапалото : Преносни подножје за складирање се погодни за домашна употреба и употреба на патувања.

Други карактеристики

Најдобри понуди