.

.

Голема Корпа За Перење Го Попречува Цртаниот Филм Диносаурус Јадење Хамбургер Склоплива Врвка За Влечење Тркалезни Корпи За Складирање Облека Расадник Организат?

Голема Корпа За Перење Го Попречува Цртаниот Филм Диносаурус Јадење Хамбургер Склоплива Врвка За Влечење Тркалезни Корпи За Складирање

DEN 415.84

Количина на стоки
Тековен

Димензија : 12,6"(Г)x19, 7 " (Ж) / 32cmx50cm, поголема од нормалната големина Материјал : 100% Памучна Платнена Ткаенина со водоотпорна обвивка ОД пева. Совршен за употреба : Голем капацитет за организирање облека, лесен и пренослив со 2 рачки за лесно носење, затворање на врвката на врвот за спречување прашина. Мулти-функции : корпата за складирање може да помогне во организирање на детски производи, облека за бебиња, долна облека, чорапи, а исто така и за перење облека. Може да се стави насекаде : оваа пречка за перење може да се стави во вашата дневна соба, спална соба, бања, балкон, ходник, детска соба за играње, кујна, секое место што го сакате. Димензија : 12,6"(Г)x19, 7 " (Ж) / 32cmx50cm, поголема од нормалната големина. Материјал : 100% Памучна Платнена Ткаенина со водоотпорна обвивка ОД пева. Совршен за употреба : Голем капацитет за организирање облека, лесен и пренослив со 2 рачки за лесно носење, затворање на врвката на врвот за спречување прашина. Мулти-функции : корпата за складирање може да помогне во организирање на детски производи, облека за бебиња, долна облека, чорапи, а исто така и за перење облека. Може да се стави насекаде : оваа пречка за перење може да се стави во вашата дневна соба, спална соба, бања, балкон, ходник, детска соба за играње, кујна, секое место што го сакате.

Други карактеристики

Најдобри понуди