.

.

ЗСЕДП Вртеше Животинско Поле Столна Ламба Рачно Изработени Ноќни Ламби Имагинација Инспиративна Со Ткаенина Без Мирис Бесшумна Абажур За Деца Спална Соба, Цврста,

ЗСЕДП Вртеше Животинско Поле Столна Ламба Рачно Изработени Ноќни Ламби Имагинација Инспиративна Со Ткаенина Без Мирис Бесшумна

DEN 694.40

Количина на стоки
Тековен

€Медитеранска смола моделирање на животни, кафеава ткаенина сенка, заштеда на енергија и заштита на животната средина ● Извор на светлина : (без извор на светлина, се препорачува да се користи следниот извор НА светлина 40 W). ●Напон : 110 ~ 240 V; површина за осветлување : 5-8 квадратни метри. Применлив простор : детска соба, работна соба, спална соба, дневна соба, кревет. ●Класификација на бои : кафеава. Тип на прекинувач : прекинувач за Прекинувач материјал на телото : материјал за покривање на ресинламп : тип на извор на облека : ламба со вжарено светло, ламба за заштеда на енергија : резба, пилинг дали светилката има извор на светлина : нема извор на светлина напон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)применлив простор : дневна соба студија спална соба : 40wstyle : Медитеранот, цртан филм.

Други карактеристики

Најдобри понуди