.

.

Водоотпорен лист за пакет n игра ватирано со трифолк пакет и игра душек топер 38 x 26, сива

Водоотпорен лист за пакет n игра ватирано со трифолк пакет и игра душек топер 38 x 26, сива

DEN 1471.68

Количина на стоки
Тековен

Микрофибер Три-пати душек за Pack N Play : Три-пати дизајн ви овозможува лесно да го склопите вашиот душек, за да можете лесно да го користите, чувате и патувате со. Мерки 38 x 26 инчи со заоблени агли за да бидете сигурни дека пакетот и душекот за игра може совршено универзално да се вклопат. ? Добитник на наградата за избор на престижната мајка за душек Плејард во 2021 г. Три-пати душек за пакет N Play : Три-пати дизајн ви овозможува лесно да го склопите вашиот. Ватиран и ултра мек : Заштитник на душекот за пакет N игра со ултра мека површина на ткаенина од микрофибер и екстра густо подлога, вклучувајќи пријателско полнење со влакна за вашето мало чувство удобно, специјално за чувствителната кожа на вашето бебе. Повеќе не се грижите за протекување на мешавини со шишиња или промашувања за обука. Абсорбента и водоотпорна : Водоотпорни слоеви се прават со висококвалитетен TPU слој, тоа значи дека не е опасно и токсично исклучување или без крцкаво пластичен шум кога вашето бебе се движи, и против секојдневните течности и дамки. Исто така, не треба повеќе да се грижите за мокрење во креветот, јорганиран со листови со листови брзо ќе ја одвлече влагата за да обезбеди сладок сон за бебињата. Гаранција за време на живот : Квалитет на кој можете да му верувате, ако пакетот и играта на душекот не ги задоволува вашите потреби од која било причина, замена или пари назад, нема поставени прашања. Откако го примивте производот, дозволете 24 до 48 часа за да се прошири Топер. Три-пати душек за Pack N Play : Три-пати дизајн ви овозможува лесно да го склопите вашиот душек, за да можете лесно да го користите, чувате и патувате со. Мерки 38 x 26 инчи со заоблени агли за да бидете сигурни дека пакетот и душекот за игра може совршено универзално да се вклопат. ? Добитник на наградата за избор на престижната мајка за душек Плејард во 2021 г. Три-пати душек за пакет N Play : Три-пати дизајн ви овозможува лесно да го склопите вашиот. Ватиран и ултра мек : Заштитник на душекот за пакет N игра со ултра мека површина на ткаенина од микрофибер и екстра густо подлога, вклучувајќи пријателско полнење со влакна за вашето мало чувство удобно, специјално за чувствителната кожа на вашето бебе. Повеќе не се грижите за протекување на мешавини со шишиња или промашувања за обука. Абсорбента и водоотпорна : Водоотпорни слоеви се прават со висококвалитетен TPU слој, тоа значи дека не е опасно и токсично исклучување или без крцкаво пластичен шум кога вашето бебе се движи, и против секојдневните течности и дамки. Исто така, не треба повеќе да се грижите за мокрење во креветот, јорганиран со листови со листови брзо ќе ја одвлече влагата за да обезбеди сладок сон за бебињата. Гаранција за време на живот : Квалитет на кој можете да му верувате, ако пакетот и играта на душекот не ги задоволува вашите потреби од која било причина, замена или пари назад, нема поставени прашања. Откако го примивте производот, дозволете 24 до 48 часа за да се прошири Топер. Билобан душек Топер за пакет n игра за спиење за бебиња (38 x 26 x 1,5 инчи) ултра мека и удобна играчка душек за душек за повеќе одморен сон и игра. Од Билобан, изборот на милион+ среќни мајки иновативни специјалисти за постелнина за постелнина за бебиња, деликатен отстранлив патент капакот : капакот на душекот за пакет N Play е направен премиум мек материјал.

Други карактеристики

Најдобри понуди