.

.

Слаб со еднорог алпака чаршафи за момчиња за момчиња пакуваат и играат листови преносни мини вградени креветчиња за креветчиња за стандардни креветчиња и душеци з

Слаб со еднорог алпака чаршафи за момчиња за момчиња пакуваат и играат листови преносни мини вградени креветчиња за креветчиња за стандардни

DEN 223.84

Количина на стоки
Тековен

♥ 【Висококвалитетен материјал】 : Овој пакет и играчки листови е направено од 95% полиестер и 5% спандекс Дебела ткаенина, добра еластичност, издржлива. Мека и удобна, добра пропустливост на воздухот, нежна и пријателска за кожата без иритација, грижа за кожата на вашето бебе, правејќи го вашето бебе побезбедно и поудобно кога спиете и игра. ♥ 【Две големини одговараат на сите】 : Нашите пакувања и листови за играат има две димензии : S (39*27*5 in), погодни за Playard лист; M (52*28*9 in), погоден за креветче за креветчиња. Одговара на повеќето стандардни душеци за креветчиња и душеци за мали деца. Безбедно опфаќа 5 инчи длабоки или 9 длабоки инчни стандардни креветчиња за бебешки душеци, совршено вклопување, идеално за секојдневна употреба. ♥ 【Совршено вклопување】 : Нашиот пакет и листови за игра со целосна еластична трим околу 4 страни, лесен за употреба и отстранување, што може да обезбеди совршено вклопување на вашиот душек без да се олабавите, и може да го задржи капакот на душекот за креветчиња безбедно фиксирано и секогаш да остане Рамна, подобрена безбедност и издржливост, направете ги чаршавите побезбедни за бебињата. ♥ 【Лесно за грижа】 : Пакетот и листовите за играње се изработени од висококвалитетна ткаенина, миење на рацете, железо, што може да се пее на машина на нежен циклус. Без пилинг, без намалување, без бледнее во боја, без деформација, лесна за чистење и грижа. Ве молиме измијте во топла вода помалку од 40 ° C; Не користете детергенти како што е Белилото; Не впивајте долго време; Не исушете чисто. ♥ 【Идеален подарок】 : Симпатична пакет и листови за репродукција се отпечатени со исклучителни отпечатоци, тоа е совршен сет за постелнина за бебиња, многу погоден за бебиња, момчиња, девојчиња. Исто така одлично како идеален подарок за туширање за бебиња, подарок за роденден, Божиќен подарок, празничен подарок за вашите бебиња, внук, внука, внук, внука, итн. Тоа е исто така совршен подарок за нова мајка. Опремени чаршафи за креветчиња 【Спецификација】 Големина : S : 39*27*5 in, Погодно за Playard Sheet M : 52*28*9 in, Погоден за материјал за креветчиња за кревет ) Погодно за : Момци, девојчиња 【Функција】*Две големини : S : 39*27*5in и m : 52*28*9in, две димензии на располагање, погодни за повеќето стандардни душеци за креветчиња и душеци за мали деца.

Други карактеристики

Најдобри понуди