.

.

КЛИСПИД 6 парчиња Приврзок Куќа Декор Календар Дизајн Ѕид За Одмор Украс Црвена Ткаенина Детски Денови Божиќ Стил СО САМ Џебови Божиќ Канцеларија Врата Виси Одброј

КЛИСПИД 6 парчиња Приврзок Куќа Декор Календар Дизајн Ѕид За Одмор Украс Црвена Ткаенина Детски Денови Божиќ Стил СО САМ Џебови Божиќ Канцеларија

DEN 594.72

Количина на стоки
Тековен

Почувствував Божиќ Доаѓањето Календар : со широк спектар на апликации, тоа е декорација за домови, канцеларии и продавници Календар за Доаѓање на одмор : лесно можете да декорирате каде сакате. Постојан Календар : Божиќ Одбројувањето Календар. Можете да го поздравите Доаѓањето На Божиќ со него и да ги искажете вашите добри очекувања. : Широка Примена : Овој Божиќен календарски комплет Може да се закачи на секое место што сакате, како што се домот, канцеларијата, работното место, училницата. Божиќен Календар За Одбројување : шик и интересен Божиќен календар за одбројување ќе ви донесе повеќе забава. божиќното дрво доаѓањето календар. Пакетот Вклучува 6 х Божиќни Календари За Доаѓање Карактеристики-Креативниот дизајн и изработка го прават да има добар календар За Одбројување на декоративниот ефект. - Можете да го купите овој креативен и практичен календар за одбројување во календарот за доаѓање на божиќната куќа. - Материјал : почувствувани божиќни украси - можете да го поздравите Доаѓањето На Божиќ со него и да ги изразите вашите добри очекувања Божиќ Декоративен Календар. - Боја : Црвен Божиќен Календар За Доаѓање-шик и интересен Божиќен календар за одбројување ќе ви донесе позабавен Божиќен Висечки Календар. - Креативниот календар за одбројување е домашен додаток кој може да помогне да се создаде празнична атмосфера божиќен календар за доаѓање 2021 година.

Други карактеристики

Најдобри понуди